Anglo-tex - Britský secondhand
 
Anglo-tex - detail zboží:

Infolinka:   +420 731 164 992 |  info@anglo-tex.cz | 0 |

O nás:

Dámy a pánové a všichni příznivci second hand oblečení,
vítáme Vás na našich webových stránkách


Veškerý sortiment je dodávaný z Velké Británie viz. sekce cenová nabídka. Jsme výhradní a dlouholetí dodavatelé bývalé firmy Brit Tex a budeme rádi, když Vás i nadále ujistíme o kvalitě i kvantitě našeho zboží, právě pod značkou AngloTex s.r.o. Spokojenost zákazníků je náš cíl.

Způsob prodeje


Základním principem je možnost vaší osobní kontroly nakupovaného zboží.
Obsah každého pytle si můžete zkontrolovat a rozhodnout se, zda si za výhodnou cenu odeberete celé balení, případně si z tohoto pytle vyberete pouze část. Další možností je vybrat si v určených kategoriích jednotlivé kusy.
Při vaší návštěvě Vám náš prodejce ochotně představí všechny nabízené kategorie. Každá pobočka může aktuálně nabízet lehce odlišný sortiment a jiné možnosti nákupu. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na telefonních číslech jednotlivých poboček, emailem nebo prostřednictvím dotazníku v sekci Kontakt.
Nabízíme možnost zasílání zboží na dobírku.
Pro Vaši maximální spokojenost, získání představy o sortimentu a možnostech nákupu doporučujeme nejdříve nezávazně navštívit jednu z našich provozoven, kde si sami vyberete ty nejvhodnější kategorie. Vždy preferujeme Váš osobní výběr a kontrolu nad odebíraným zbožím.

Specifikace poboček pro rychlou orientaci:

Praha - Velká Ohrada

Kombinace kusového výběru a celých balení na ploše 500 m2 + HRABÁRNA pro veřejnost

Volyně

Centrální sklad – všechny možnosti + HRABÁRNA pro veřejnost